czwartek, 2 sierpnia 2012

Powrót na zwycięską drogę! Argentyna pokonana.

Po porażce z Bułgarią nasi siatkarze podnieśli się w bardzo dobrym stylu i dzisiaj szybko i sprawnie pokonali Argentynę 3:0. Dzisiaj gra naszej reprezentacji wyglądała już zupełnie inaczej, chociaż też trochę wolno wchodzili w mecz. Jednak w końcówce pierwszego seta wypracowali sobie przewagę i utrzymali ją do końca, wygrywając 25:18. Świetny mecz rozgrywał dzisiaj Michał Winiarski. Jak zwykle niezastąpiony na przyjęciu, a oprócz tego ratował nas w ataku i obronie. Dzisiaj "Morderca w rękawkach" choć bez rękawków, ale i tak spisywał się świetnie, maksymalnie utrudniając przyjęcie zagrywki rywalom. Na przestrzeni całego meczu mogliśmy zobaczyć kilka bardzo długich akcji. Rozgrywający obu drużyn popisywali się w nich najróżniejszymi rozwiązaniami, ale blokujący i broniący świetnie czytali grę i przedłużali akcję.Pozostałe sety nasi siatkarze wygrali kolejno do 20 i 16, potwierdzając swoja dominację.
Co można więcej powiedzieć? Nasi siatkarze chyba trochę utarli nosa tym, którzy w nich zwątpili po jednej porażce. Dzisiaj udowodnili, że forma nie uleciała, nadal są mocni i będą walczyć o najwyższe cele.