sobota, 7 maja 2011

Remis w spotkaniach na szczycie, Aluprof - Muszyna 1:1

W rywalizacji do trzech wygranych meczy Aluprof wyrównuje stan na 1:1. Bielszczanki wygrały w Muszynie 3:1. Dzień wcześniej to Mineralne były górą - pozwoliły podopiecznym trenera Mariusza Wiktorowicza ugrać tylko jednego seta.

Pierwszy set do pierwszej przerwy technicznej był wyrównany (16:14 dla Muszyny), ale potem zawodniczki Banku BPS dzieki dobrej grze Debby Stam - Pilon w polu serwisowym i rewelacyjnym blokom Katarzyny Gajgał mogły cieszyć się z ostatecznej wygranej 25:15.
Kolejne trzy sety były do siebie bliźniaczo podobne. Aluprof dominował a Muszynianka tylko starała się dotrzymać kroku.
Po czterech setach to bielszczanki mogły cieszyć się w bardzo ważnego zwycięstwa.

Kolejne dwa spotkania zostaną rozegrane w Bielsku.

Toczy się trzecie spotkanie o utrzymanie w lidze. Na razie jest 2:0 dla AZSu Białystok.