sobota, 15 stycznia 2011

Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 3:0

Trochę niespodziewane aż tak wysokie zwycięstwo Resovi.Zupełna dominacja Rzeszowskiego zespołu. Częstochowianie właściwie w tym meczu nie istnieli. Wynik "na styku" utrzymywał się zaledwie do pierwszej przerwy technicznej. Potem Rzeszowianie szybko odskakiwali i trzymali przewagę do końca. Zwycięstwo w drugiej partii do 9 świadczy o ich kompletnej dominacji i o zupełnej bezradności Częstochowian. Nie wychodziła im właściwie żadna akcja i tak to się skończyło. Świetny występ zanotował dzisiaj Grozer, przez całe spotkanie dręczył rywali swoimi atomowymi atakami i został wybrany MVP spotkania. Dobrze spisał się również Akhrem. Był tym pewnym punktem zespołu w każdej sytuacji i zdobył 11 oczek. Wszyscy spodziewali się dzisiaj wyrównanego meczu na bardzo wysokim poziomie, a było niestety zupełnie odwrotnie.

_____________________________

Skra wygrała 3:0 z AZS-em Olsztyn. MVP spotkania został wybrany Daniel Pliński. Zbyt dużo z tego meczu nie wiem po wysłuchaniu radiowej transmisji w bardzo "profesjonalnym" wykonaniu. Jedynie wyłapałam tyle, że AZS miał szansę na wyrwanie Bełchatowianom seta. W trzeciej partii prowadził już 5 punktami, ale przekonał się co to znaczy grać z Mistrzem i zakończył spotkanie z zerowym dorobkiem setów na koncie.